PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI YÖKDİL Fen Truncu Paket
HEDİYE KİTAP SAYISI 5 Adet
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl
PAKET İÇERİĞİ
1 www.UZAKTANYDS.com YDS/YÖKDİL Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
2 www.UZAKTANYDS.com YDS/YÖKDİL Paketi üyeliği (1 yıl)
3 www.PASSAGEWORK.com Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
4 www.PASSAGEWORK.com YÖKDİL FEN Paketi üyeliği (1 yıl)
PAKET FİYATI
HAVALE-EFT 2066,00 TL yerine 1090 TL
TEK ÇEKİM 2066,00 TL yerine 1100 TL
3 TAKSİT 2066,00 TL yerine 1120 TL
6 TAKSİT 2066,00 TL yerine 1140 TL

Bu paket “Hedefim YÖKDiL FEN ama orta seviyesindeyim” diyenler için hazırlandı.YÖKDİL FEN TURUNCU PAKET DETAYLI BİLGİ

YÖKDİL FEN TURUNCU PAKET İÇERİSİNDE YER ALAN UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?

1) www.UZAKTANYDS.com / SMART PAKET - UĞUR ALBAYRAK İLE YDS/YÖKDİL ÖN HAZIRLIK VİDEO DERSLER

- Uğur ALBAYRAK ile 220 Saat Ön Hazırlık Video Ders (500 Saat İzleme Hakkı)

Daha önce İngilizce Sınavlara girdiyseniz, “pre-intermediate seviyesindeyim, YDS’den ya da YÖKDİL'den 25-40 aralığında bir notum var” ya da www.englishexamcenter.com sitenizdeki “YDS/YÖKDİL Seviye tespit sınavınızdan 25-40 arası bir not aldım ve “YÖKDİL FEN çalışmalarına başlamadan önce temelimi daha da kuvvetlendirmem gerekiyor, bunun için de vaktim var, altyapımı daha da sağlamlaştırarak YÖKDİL FEN çalışmalarına başlamak istiyorum" diyorsanız sizlere SMART PAKETİ tavsiye ediyoruz. Bu pakette her biri 30’ar parçadan oluşan toplamda 90 okuma parçasının detaylı anlatımları mevcuttur. SMART paketimiz Orta Düzeyden başlayan ve ilerledikçe zorluk düzeyi artan 3 seviyeden oluşmaktadır. Bu 3 Seviye ESSENTIAL Paketimizde bulunan Son 3 Seviyedir. Diğer bir deyişle alt yapınız ortalama seviyede olduğu için ESSENTIAL paketimizde bulunan Seviye 1, 2 ve 3’ ü çalışmanıza gerek kalmadan sadece Seviye 4,5 ve 6’yı içeren SMART Paketi çalıştıktan sonra YÖKDİL FEN Hazırlık çalışmalarına devam edebilirsiniz.

SMART PAKET sayesinde Seviye 4’den başlayarak aynı metodoloji ile çalışacağınız 90 okuma parçası sonrasında upper-intermediate seviyede herhangi bir okuma parçasını %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale geleceksiniz. Ayrıca YÖKDİL FEN sınavından ortalama 35-60* puan alabilir seviyeye de ulaşacaksınız. SMART Paketi tamamladığınızda artık YÖKDİL FEN hazırlığına başlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

2) www.UZAKTANYDS.com / STANDART PAKET 1 - SUAT GÜRCAN İLE YDS/YÖKDİL VİDEO DERSLER

- Suat GÜRCAN ile 160 Saat Video Ders (480 Saat İzleme Hakkı)

YÖKDİL FEN HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan eğitim videolarına bu bölümden erişebileceksiniz.

ENGLISH EXAM CENTER’da YÖKDİL FEN hazırlık programlarında “YDS Stratejileri” ile “Test Your YDS Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine bu modül ile sahip olacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

3) www.PASSAGEWORK.com / YDS ÖN HAZIRLIK + YÖKDİL FEN FULL PAKET - 280 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI

  • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
  • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 6.000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
  • Eş anlamlı (Synonym) çalışması (Parçalarda geçen önemli kelime ve yapılara eş, zıt ve yakın anlamlı olan yaklaşık 17.000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz)
  • Çeviri çalışması (280 Parçayı oluşturan 4.325 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
  • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki 4.325 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

YÖKDİL FEN TURUNCU PAKETİ NASIL ÇALIŞMALIYIM?

Bu setimiz YÖKDİL FEN Hazırlığına Orta düzeyinden başlayacak adaylar için hazırlandı.Bu nedenle öncelikle Ön Hazırlık materyallerini tamamlayıp daha sonra YÖKDİL FEN Hazırlık materyalleri ile devam etmeniz gerekmektedir. Bu süreç günde ortalama 2-3 saat çalışma ile 4-6 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma saati olanağınız var ise tüm sistemi daha hızlı da bitirebilirsiniz.

Detaylı çalışma programını aşağıdaki butona basarak pdf olrak indirebilirsiniz.

Çalışma Programını İndirmek İçin Tıklayın..