Bu paket “YDS için tek ihtiyacım olan şey Okuma, Kelime, Çeviri” diyenler için hazırlandı.

YDS YEŞİL PAKET ile toplam 798 değerindeki e-paketimize ve etiket fiyatı toplam 253 olan 5 adet hediye kitaba SADECE 549 'den başlayan fiyatlarla sahip olmak için "Satın Al" butonuna basarak, Kredi Kartı veya Havale/EFT ile sipariş verebilirsiniz.

 • 1. www.UZAKTANYDS.com Metin Analizi Paketi (1 yıl)
  - Rıdvan GÜRBÜZ ile 60 Saat Video Ders (120 Saat İzleme Hakkı)
 • 2. www.UZAKTANYDS.com Soru Analizi Paketi üyeliği (1 yıl)
  - Rıdvan GÜRBÜZ ile 60 Saat Video Ders (120 Saat İzleme Hakkı)
 • 3. www.PASSAGEWORK.com YDS Paketi üyeliği (1 yıl)
  - 500 Okuma Parçası ve Detaylı Analizleri
  - Binlerce Kelime ve Alıştırmaları
 • 4. YDS Okuma- Kelime- Çeviri Kitap Seti
ÖNEMLİ NOT!!! Bu paketimiz içerisinde yer alan Metin Analizi ve Soru Analizi dersleri canlı ders değildir! Daha önce yapılan canlı derslerin video kayıtlarının izlenmesi şeklindedir.
ÖNEMLİ BİLGİ!!! Bu paket ile çalışmanızı tavsiye ettiğimiz kitaplar aşağıdadır. Eğer bu yayınlardan herhangi birisi ya da birkaçını daha once satın almışsanız, SATIN AL adımında alternatif yayınlarımızla değişim yapabilirsiniz.


YDS YEŞİL PAKET DETAYLI BİLGİ

YDS YEŞİL PAKET İÇERİSİNDE YER ALAN UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?

1) www.UZAKTANYDS.com / Rıdvan GÜRBÜZ ile METİN ANALİZİ - DERS KAYITLARI (VİDEO DERSLER)

Bu programımız "YDS'ye yönelik kurs deneyimim oldu veya YDS için gerekli gramer bilgisine ve soru tipleri çözüm tekniklerine hâkimim. İhtiyacım olan tek şey, okuduğumu daha iyi ve daha hızlı anlamak, ayrıca doğru yorumlamak" diyenler için hazırlandı! Bu programla YDS için gerekli olan bilgileri unutmadan, okuma parçaları aracılığıyla sınava hazırlanabileceksiniz.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

2) www.UZAKTANYDS.com / Rıdvan GÜRBÜZ ile SORU ANALİZİ - DERS KAYITLARI (VİDEO DERSLER)

Bu programımız "Gramer konularıyla ilgili yeterli donanıma sahibim ve yeni özgün sorularla kendimi denemek, soru çözme pratiği kazanmak istiyorum" diyenler için. Sorular üzerinden konu tekrarı yapmak, farklı soru kalıpları görmek ve sorularda karşımıza çıkan cümlelerin detaylı analizleri sayesinde gerçekten öğrenerek YDS'ye hazırlanmak istiyorum diyorsanız bu program tam size göre!

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

3) www.PASSAGEWORK.com / YDS FULL PAKET - 500 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI

 • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
 • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 10000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
 • Çeviri çalışması (500 Parçayı oluşturan yaklaşık 4000 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
 • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki yaklaşık 4000 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

YDS YEŞİL PAKETİ NASIL ÇALIŞMALIYIM?

Bu setimiz YDS Ön Hazırlık çalışmasına ihtiyaç duymayan, şu anda YDS’den en az 60 alabilecek seviyede olup doğrudan YDS’ye yönelik çalışma yapmak isteyen, gramer ve soru tiplerine dair konu anlatımlarından ziyade bol bol okuma, çeviri ve kelime çalışması yapmak isteyen ve aynı zamanda sürekli soru çözerek de YDS formatından kopmak istemeyen adaylar için hazırlandı. Bu süreç günde ortalama 2-3 saat çalışma ile 2-3 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma saati olanağınız var ise tüm sistemi daha hızlı da bitirebilirsiniz.

Detaylı çalışma programını aşağıdaki butona basarak pdf olrak indirebilirsiniz.

Çalışma Programını İndirmek İçin Tıklayın..

Bu pakete hemen sahip ol


Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
* Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World ve Maximum kredi kartlarında geçerlidir.