PAKET BİLGİLERİ
PAKET ADI YDS Turuncu Paket
HEDİYE KİTAP SAYISI 6 Adet
KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl
PAKET İÇERİĞİ
1 www.UZAKTANYDS.com YDS Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
2 www.UZAKTANYDS.com YDS Paketi üyeliği (1 yıl)
3 www.PASSAGEWORK.com YDS Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
4 www.PASSAGEWORK.com YDS Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
PAKET FİYATI
HAVALE-EFT 2199,00 TL yerine 1190 TL
TEK ÇEKİM 2199,00 TL yerine 1200 TL
3 TAKSİT 2199,00 TL yerine 1220 TL
6 TAKSİT 2199,00 TL yerine 1240 TL

Bu paket “Hedefim YDS ama orta seviyedeyim” diyenler için hazırlandı.YDS TURUNCU PAKET DETAYLI BİLGİ

YDS TURUNCU PAKET İÇERİSİNDE YER ALAN UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?

1) www.UZAKTANYDS.com / SMART PAKET - UĞUR ALBAYRAK İLE YDS/YÖKDİL ÖN HAZIRLIK VİDEO DERSLER

- Uğur ALBAYRAK ile 220 Saat Ön Hazırlık Video Ders (500 Saat İzleme Hakkı)

Daha önce İngilizce Sınavlara girdiyseniz, “pre-intermediate seviyesindeyim, YDS’den 25-40 aralığında bir notum var” ya da www.englishexamcenter.com sitenizdeki “YDS Seviye tespit sınavınızdan 25-40 arası bir not aldım ve “YDS çalışmalarına başlamadan önce temelimi daha da kuvvetlendirmem gerekiyor, bunun için de vaktim var, altyapımı daha da sağlamlaştırarak YDS çalışmalarına başlamak istiyorum" diyorsanız sizlere SMART PAKETİ tavsiye ediyoruz. Bu pakette her biri 30’ar parçadan oluşan toplamda 90 okuma parçasının detaylı anlatımları mevcuttur. SMART paketimiz Orta Düzeyden başlayan ve ilerledikçe zorluk düzeyi artan 3 seviyeden oluşmaktadır. Bu 3 Seviye ESSENTIAL Paketimizde bulunan Son 3 Seviyedir. Diğer bir deyişle alt yapınız ortalama seviyede olduğu için ESSENTIAL paketimizde bulunan Seviye 1, 2 ve 3’ ü çalışmanıza gerek kalmadan sadece Seviye 4,5 ve 6’yı içeren SMART Paketi çalıştıktan sonra YDS Hazırlık çalışmalarına devam edebilirsiniz.

SMART PAKET sayesinde Seviye 4’den başlayarak aynı metodoloji ile çalışacağınız 90 okuma parçası sonrasında upper-intermediate seviyede herhangi bir okuma parçasını %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale geleceksiniz. Ayrıca YDS’den ortalama 35-60* puan alabilir seviyeye de ulaşacaksınız. SMART Paketi tamamladığınızda artık YDS hazırlığına başlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

2) www.UZAKTANYDS.com / STANDART PAKET 1 - SUAT GÜRCAN İLE YDS VİDEO DERSLER

- Suat GÜRCAN ile 160 Saat Video Ders (480 Saat İzleme Hakkı)

YDS HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan eğitim videolarına bu bölümden erişebileceksiniz.

ENGLISH EXAM CENTER’da YDS hazırlık programlarında “YDS Stratejileri” ile “Test Your YDS Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine bu modül ile sahip olacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

3) www.PASSAGEWORK.com / YDS ÖN HAZIRLIK + YDS FULL PAKET - 680 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI

  • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
  • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 14.000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
  • Eş anlamlı (Synonym) çalışması (Parçalarda geçen önemli kelime ve yapılara eş, zıt ve yakın anlamlı olan yaklaşık 20.000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz)
  • Çeviri çalışması (680 Parçayı oluşturan 7.325 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
  • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki 7.325 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

YDS TURUNCU PAKETİ NASIL ÇALIŞMALIYIM?

Bu setimiz YDS Hazırlığına Orta düzeyinden başlayacak adaylar için hazırlandı.Bu nedenle öncelikle YDS Ön Hazırlık materyallerini tamamlayıp daha sonra YDS Hazırlık materyalleri ile devam etmeniz gerekmektedir. Bu süreç günde ortalama 2-3 saat çalışma ile 4-6 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma saati olanağınız var ise tüm sistemi daha hızlı da bitirebilirsiniz.

Detaylı çalışma programını aşağıdaki butona basarak pdf olrak indirebilirsiniz.

Çalışma Programını İndirmek İçin Tıklayın..