UzaktanYDS.com Nedir?

Tanıtım Videosu İzle

www.uzaktanyds.com, Ankara’da hizmet veren ve her yıl binlerce adayı başta YDS olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER’ ın sanal dershane boyutudur.

“YDS’de başarı artık size uzak değil” sloganı doğrultusunda Ankara’da ENGLISH EXAM CENTER çatısı altında verdiğimiz eğitimin aynısını, hatta daha fazlasını UZAKTANYDS.COM aracılığıyla aynı materyaller ve içeriği kapsayacak şekilde hem Ankara’da olup kursumuza gelemeyen hem de Ankara dışında olup bizlere ulaşamayan adaylara sunuyoruz.

UZAKTANYDS.COM sayesinde Suat GÜRCAN, Rıdvan GÜRBÜZ ve Uğur ALBAYRAK tarafından hazırlanan eğitim setlerinden istediğiniz herhangi birine veya hepsine ulaşabilecek ve sadece internet bağlantısını kullanarak satın aldığınız eğitim setini evinizden ya da iş yerinizden çalışarak sınavlara hazırlanabileceksiniz.

UZAKTANYDS.COM kapsamındaki videoların içeriği ile English Exam Center çatısı altında verdiğimiz eğitimin içeriği arasında ve sizlere kargo ile göndermiş olduğumuz yayınlarımız ile dershanemize kayıtlı olan adaylara verilen yayınlar ve uzaktan eğitim paketleri arasında hiçbir fark yoktur.