UzaktanYDS.com’daki en avantajlı paket olan PREMIUM PAKET ile YDS HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan EĞİTİM VİDEOLARINA, Okuduğunuzu anlama ve kelime bilginizi geliştirme konusunda Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan WWW.PASSAGEWORK.COM aracılığıyla sizlere sunacağımız YDS PAKETİNE (1 yıllık e-paket kullanım süresi) ve Suat GÜRCAN & Rıdvan GÜRBÜZ yayınlarından oluşan YDS KİTAP SETİNE sahip olabilirsiniz.

  • 160 Saat Video Ders
  • 480 Saat İzleme Hakkı
  • 1 Yıl Kullanım Hakkı
  • 1 Yıllık Tam Sürüm Passagework
  • Hediye YDS Hazırlık Kitapları
  • Tüm Güncellemelerden Yararlanma Hakkı


Suat GÜRCAN ile YDS Örnek Ders Videoları..

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

Sizi hiçbir eksik bırakmadan YDS’ye hazırlayacak Eğitim Videoları

ENGLISH EXAM CENTER’da YDS hazırlık programlarında “YDS Stratejileri” ile “Test Your YDS Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine WWW.UZAKTANYDS.COM PREMIUM PAKET ile ulaşabilirsiniz.

Premium Paket satın aldığınızda sistemde yüklü olan eğitim videolarının toplam süresinin tam 3 katı KULLANIM SÜRESİ hesabınıza yüklenecektir. Bu sayede sistemdeki videoların tamamını tam 3 kez baştan sona çalışma şansınız olacak. Hesabınıza tanımlanan KULLANIM SÜRESİ’ni 1 yıl süre ile kullanabileceksiniz. Sistem sadece aktif olarak videoları izlediğiniz süreyi hesaplayacaktır ve bu süre hesabınızdan düşülecektir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan süreler için ek bir süre verilmeyecektir.

Sistemde yapılacak güncellemeler sonrasında olası eklenecek yeni videolar için de ek bir ücret ödemenize gerek olmadan eklenen videoların toplam sürelerinin üç katı kadar süre yine hesabınıza eklenecektir.

PASSAGEWORK.COM’da 1 yıllık SINIRSIZ üyelik

Türkiye’nin YDS’ye hazırlıktaki en kapsamlı sitesi olan PASSAGEWORK.COM, YDS’ye yönelik İngilizce kelime öğrenmek ve okuduğunu anlama becerinizi geliştirmek için sahip olabileceğiniz en değerli kaynaktır.

UZAKTANYDS.COM’dan Premium Paket satın aldığınızda piyasa değeri 400 TL olan PASSAGEWORK.COM’un inanılmaz değerli bilgi bankasına 1 yıl süre ile SINIRSIZ olarak ve EK ÜCRET ÖDEMEDEN erişme hakkınız olacak. Zaten PASSAGEWORK.COM kullanıcısı iseniz, 1 yıllık kullanım süresi PASSAGEWORK.COM’da kalan kullanım sürenize eklenecektir.

Size zaman kaybettirmeyecek doğru YDS Hazırlık Kitapları

PREMIUM PAKET’in bir diğer avantajı ise Eğitim videoları ve Passagework.com YDS e-paket şifresi yanında adresinize, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından yazılan ve 6 yayından oluşan YDS Kitap Setinin gönderilmesidir.

MODA DİL AKADEMİSİ çatısı altında YDS kursu alan öğrencilerimizin hazırlık sürecinde faydalandığı yayınların aynılarına Premium Paket satın aldığınızda EK ÜCRET ÖDEMEDEN sahip olacaksınız (Not: Kitaplar adresinize ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilecektir.)

Video eğitimleri ile tamamen paralel olarak yazılmış bu kitap seti sayesinde başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız…

Premium Paket kapsamında sahip olacağınız Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmış YDS Hazırlık Kitapları:

# Kitap Adı Kitap Resmi
1 YDS Stratejileri (2 Cilt) (Gramer Konuları, Soru tipleri ve Özgün Testler)
2 YDS SON 10 SINAV FASİKÜL ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ
3 YDS Readers
4 Exam Words in the Pocket (YDS sözlüğü)
5 Prepositions and Phrasal Verbs in the Pocket (YDS sözlüğü)
6 YDS 7 ÖZGÜN DENEME SINAVI(VİDEO ÇÖZÜMLÜ)

UZAKTANYDS.COM kapsamındaki videoların içeriği ile MODA DİL AKADEMİSİ çatısı altında verdiğimiz eğitimin içeriği arasında ve sizlere kargo ile göndereceğimiz yayınlarımız ile dershanemize kayıtlı olan adaylara verilen yayınlar ve uzaktan eğitim paketleri arasında hiçbir fark yoktur.Bu pakete hemen sahip ol


Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
* Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World ve Maximum kredi kartlarında geçerlidir.