Sık Sorulan Sorular

SİSTEM SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENİYOR MU?

Evet. Sistemdeki herhangi bir paketi satın aldıktan sonra paketiniz kapsamında yapılacak güncellemelerden ek bir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Güncelleme işlemiyle sisteme dâhil edilen videolar satın almış olduğunuz paket niteliğine göre video panelinize eklenecektir. Kayıtlı kullanıcılarımız paketleri kapsamında yapılacak her türlü güncellemeden ücretsiz olarak faydalanabilecektir.


SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

MODA DİL AKADEMİSİ'nin sanal dershanesi olan UZAKTANYDS.COM'a kayıt olduktan sonra sizin adınıza bir kullanıcı hesabı oluşturulacak ve bu kullanıcı hesabınıza satın aldığınız eğitim paketi niteliğine göre belirlenmiş olan videolar tanımlanacaktır. Sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize gelecek olan şifre ile ana sayfada bulunan "Video Panel Girişi" kısmından giriş yapıp hesabınıza tanımlanan eğitim paketini çalışmaya başlayabilirsiniz.


HESABIMA YÜKLENEN DERS SAATLERİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Herhangi bir eğitim paketini satın aldığınızda, satın almış olduğunuz paket niteliğine göre video izleme süreniz video panelinize İzleme Hakkı adı altında yüklenecektir. Örneğin, Suat Gürcan ile YDS – Premium Paket videoları içeriğini satın aldınız. Bu video eğitim paketi için Premium Paket satış sayfasında yer alan izleme hakkı paketinize tanımlanacaktır.


HESABIMA YÜKLENEN DERS SAATLERİ NASIL HESAPLANIYOR?

Satın almış olduğunuz eğitim paketi kapsamındaki herhangi bir ders videosunu izlemeye başladığınız andan itibaren, diğer bir deyişle “play” tuşuna bastıktan sonra, sistem hesabınıza yüklenen ders saatlerini izlediğiniz süre kadar eksiltecektir. Ders videosunu izlerken “stop / pause” tuşuna bastığınızda yani videoyu izlemeyi durdurduğunuzda sistem de süre eksiltmesini durduracaktır. Diğer bir deyişle, video panelinde ne kadar süre kaldığınız değil, aktif olarak videoları ne kadar süre izlediğiniz sistem tarafından hesaplanıp aktif izleme süreleriniz hesabınıza tanımlanan ders saatlerinden düşülecektir.