Rıdvan GÜRBÜZ ile Online YDS – Ders Kayıtları (VİDEO DERSLER)

“YDS için uzaktan eğitim güzel ama düzen oturtamadığım için devamlılık sağlayamıyorum” diyenlere, çalışma planı olan düzenli bir kurs imkânı sunuyoruz!

YDS’ye Canlı Ders kayıtlarını izleyerek hazırlan, programlı ve düzenli çalışmanın faydalarından mahrum kalma!

24 oturumda 120 ders! Ayrıntılı kurs müfredatı, gün gün ödevleri ve kurs boyunca yapılan yönlendirmeleri ile ön plana çıkan Canlı Ders kayıtlarına dilediğin zaman dilediğin yerden erişebilirsin!

Ayrıntılı, anlaşılır ve kafanızdaki bütün soru işaretlerini bitirecek bir dil bilgisi anlatımı, bol soru çözümü ve hemen hemen her oturumda yapılan ekstra okuma-kelime çalışmaları ile YDS’DE BAŞARI SİZE ÇOK DAHA YAKIN!SORULARLA CANLI DERS KAYITLARI PAKETİMİZİ TANIYALIM!

Canlı Ders Kayıtları Hangi Kurs Dönemine Ait?

Bu paketle sizlere ulaştırdığımız Canlı Ders Kayıtlarımız 2016 Sonbahar YDS’ye hazırlık sürecinin kayıtları olup giderek değişen YDS’ye uygun güncel veriler ve yaklaşımlar içermektedir.

Derslerde çözülen sorular YDS Sınav Stratejileri kitabında yer alan sorular ile aynı mı?

Canlı Ders kayıtlarında, gramer anlatımı yapılırken her konunun ardından çözülen sorular şu an için hiçbir kaynakta yer almayan, tamamen özgün sorulardır ve bu soruların yer aldığı testleri her dersin ödev bölümünden PDF formatında bilgisayarınıza indirip çıktı alabilirsiniz.

YDS’deki soru tipleri hakkında anlatım yapılan derslerde ise her bir soru tipi için YDS Sınav Stratejileri kitabımızdan 1 test çözülmüştür.

Kursun son bölümünde ise çıkmış sorular çözülmüş ve 2013 Sonbahar YDS, 2014 İlkbahar YDS, 2015 Sonbahar YDS ve 2016 İlkbahar YDS’nin ayrıntılı analizleri yapılmıştır.

Sadece Canlı Ders Kayıtları Yeterli Olur mu?

Tek başına indirilebilir dokümanlardan faydalanarak Canlı Ders kayıtlarını takip etmeniz mutlaka faydalı olacaktır, ama daha verimli bir kurs süreci geçirmek ve ders kayıtlarının getireceği düzenin bütününden faydalanmak istiyorsanız YDS Sınav Stratejileri, Prepositions and Phrasal Verbs in the Pocket ve 7 Özgün YDS Deneme Sınavı kitaplarımız mutlaka elinizin altında olmalı. Ayrıca, YDS ve/veya YDS Ön Hazırlık parçalarına erişebileceğiniz aktif PassageWork.COM üyeliğiniz ve Suat Hoca’nın YDS Ders Videolarına kurs boyunca erişebileceğiniz aktif UzaktanYDS.COM üyeliğiniz çalışmanız boyunca faydalanacağınız diğer temel kaynaklar olacaktır. Eğer hali hazırda hem YDS Ön Hazırlık hem de YDS Hazırlık modüllerini kapsayan geçerli bir PassageWork.COM üyeliği ve Suat Gürcan ile YDS modülünü kapsayan UzaktanYDS.COM üyeliğiniz yoksa ve kurs boyunca kullanacağımız kitaplarımızın yenilenen son baskılarına da sahip olmak istiyorsanız, satın alma işlemi esnasında ilgili adımlardan bu ürünleri sepetinize eklemeyi unutmayın!

PassageWork.COM özellikle okuma-kelime anlamında bize çok yardımcı olacaktır. Binlerce kelime öğrenebileceğiniz geniş veri tabanı ve kelimeleri zihninize kazıyacak verimliliği defalarca test edilerek kanıtlanmış kelime alıştırmaları PassageWork.COM'u sınava hazırlanırken sizin en büyük yardımcılarınızdan biri yapacaktır. Kurs öncesinde seviyenize uygun noktadan başlayarak okuma-kelime çalışması yapmanız size ciddi bir avantaj sağlayacak ve kurs döneminde de PassageWork.COM panelinden çeşitli ödevlendirmeler devam edecektir. Sözün özü kursumuz kapsamında PassageWork.COM olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Canlı Ders Kayıtlarının Normal Video Derslerden Farkı Nedir?

Canlı ders kayıtları anlık olarak sınıf ortamının her şeyi ile kaydedilmiş halidir. Dolayısıyla, oldukça akıcıdır ve kolayca sıkılmanızı engelleyen çift yönlü etkileşimden faydalanabilirsiniz. Mesela, o anda derste olan öğrencilerin sordukları sorulardan sizin de aklınıza takılan bir detayın cevabını bulabilirsiniz.

Ders Kayıtlarında İzleme Süresi için Bir Kota Uygulaması Var Mı?

Canlı Ders Kayıtlarını paketinizin aktif edildiği günden itibaren 1 YIL boyunca herhangi bir süre ya da izleme sınırı olmaksızın kullanabilir, dilediğiniz sayıda tekrar yapabilirsiniz.

Canlı Ders Kayıtları Ne Zaman Aktif Edilir?

Satın alma işlemini mesai günlerinde ve mesai saatleri içinde yapmanız durumunda Canlı Ders Kayıtları modülünüz yaklaşık 30 dakika içinde aktif edilir. Satın alma işlemini mesai saatleri dışında yapmanız halinde ise takip eden ilk mesai gününde mesai saatleri içerisinde Canlı Ders Kayıtları modülünüz aktif edilecektir.

Canlı Ders Kayıtları İnternet Kotamı Ne kadar Tüketir?

Toplamda 24 oturumdan oluşan ders kayıtlarının her bir oturumu yaklaşık 250-300 MB veri indirecektir.


Rıdvan Gürbüz İle Online YDS Örnek Ders Videoları

# Konu Örnek Video Ders
1 Örnek Konu Anlatımı Örnek Ders İzle
2 Örnek Soru Çözümü Örnek Ders İzle
3 Örnek Metin Analizi Örnek Ders İzle

Kısacası, Ankara'da MODA DİL AKADEMİSİ çatısı altında yüz yüze çalıştığımız öğrencilerimiz ile aynı şartlarda YDS eğitimi alma imkânı artık sizlerle!

Siz YDS'ye hazırlanırken internet olan her yerde yanınızdayız!Bu pakete hemen sahip ol


Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
* Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World, Maximum ve Ziraat Combo kredi kartlarında geçerlidir.