Paket Hakkında Genel Bilgi

Bu programımız "YDS'ye yönelik kurs deneyimim oldu veya YDS için gerekli gramer bilgisine ve soru tipleri çözüm tekniklerine hâkimim. İhtiyacım olan tek şey, okuduğumu daha iyi ve daha hızlı anlamak, ayrıca doğru yorumlamak" diyenler için hazırlandı! Bu programla YDS için gerekli olan bilgileri unutmadan, okuma parçaları aracılığıyla sınava hazırlanabileceksiniz.


Herkesin malumudur ki YDS kısmen tarz değişikliğine uğradı ve artık okuduğunu anlamanın daha önemli hale geldiği bir sınav hüviyetine bürünmüş durumda. Bu durumda sizler de çalışmalarınızda buna göre yenilikler yapmalı ve yeni YDS formatına uzak kalmamalısınız. Birçok kişi için problem olan bu durumun çözümü ise oldukça basit: "düzenli bir okuma çalışması".

Maalesef, çoğu kişi İngilizce cümlelere nasıl yaklaşacağını bilmediği veya yanlış bildiği için okuduğunu doğru anlamakta ve yorumlamakta zorluk çekiyor. Ayrıca, çok ciddi zaman harcadığı halde verimli bir çalışma gerçekleştiremiyor. Rıdvan GÜRBÜZ ile ONLINE METİN ANALİZİ - DERS KAYITLARI işte bu noktada sizlere yol gösterici olacak ve bu programımız sayesinde artık İngilizce metinlerden cümle uzunlukları ve yapıları nasıl olursa olsun KORKMAYACAYAKSINIZ!

YDS'ye konu olabilecek çeşitli alanlardan onlarca makaleyi, YDS zorluğundaki ve YDS'de daha önce sorulmuş okuma parçalarını bu programda bütün detaylarıyla ele alacağız.

Dersimize konu olan her bir okuma parçasının önemli kelimeleri üzerinde durarak cümle analizlerini yapacağız. Ayrıca, detaylı çeviriler sayesinde cümleleri doğru yorumlamanız için nasıl bir yol izleyeceğinizi de öğreneceksiniz.

Sürecin sonunda nasıl çeviri yapmanız gerektiğini öğrenmiş, okuduğunuzu artık daha hızlı ve daha doğru anlayacak noktaya gelmiş olacaksınız. Artık YDS'de okuma parçaları başta olmak üzere tüm sınavı daha hızlı anlayarak çözebileceksiniz.

Bu pakette neler var?

  • Her biri 45'er dakikalık 4 dersten oluşan 15 oturum. Toplamda 60 Canlı Dersin Kayıtlarına 1 Yıl Süre ve 120 Saat İzleme Hakkı ile Erişim!
  • Her ders için ÜCRETSİZ indirilebilir dokümanlar.
  • Her oturumda kelime alıştırmaları ve okuduğunu anlama soruları da olan 3 ayrı okuma parçası analizi ve bu parçalara ait alıştırmaların çözümü. 15 oturum = 45 Okuma Parçası Analizi
  • Her oturumda kelime, preposition ve phrasal verb sorularından oluşan 10 soruluk bir Mini Test çözümü. 15 oturum = 15 Mini Test = 150 Soru çözümü
  • Her oturumda YDS’de karşılaşacağınız soru tiplerinden (okuma parçası hariç) oluşan 15 soruluk bir Mini YDS Testi çözümü. 15 oturum = 15 Mini YDS Testi = 225 Soru çözümü

Bu pakete hemen sahip ol


Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
* Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World, Ziraat Combo ve Maximum kredi kartlarında geçerlidir.