D. ÖZEN

Öğrenci
Kurs süresince uzaktan YDS sistemlerinden çok fazla yararlanamadım. Ama içeriğinin çok kapsamlı olması ve konuların tekrar çok düzenli anlatılması, YDS 'ye yönelik kelimelerin ve parçaların güzel olması sebebiyle kurs sonrası uzaktan YDS ve passagework sisteminden yararlanmayı düşünüyorum.

S. ARSLAN

Öğrenci
Düzenli ve doğru bir şekilde kullanıldığı sürece ve kurstaki eğitimle paralel olarak takip edildiğinde daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Çok emek verilerek ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış. Teşekkürler...

C. ESER

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemlerinde özellikle açıklamalı soru çözümlerini çok faydalı buldum. Sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini çok iyi öğretiyor.

N. GÜLOĞLU

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi çok güzel ve faydalıydı. Eylüle kadar olan zamanda vaktimiz daha bol olacağı için daha fazla faydalanacağız.

D. ÇORBACI

Öğrenci
Videolu anlatımlar kaçırdığım ve tekrar etmek istediğim dersler için yararlı oldu.

G. ÇETİNKAYA

Öğrenci
Uzaktan YDS nin çok yararlı bir kaynak olduğunu düşünüyorum.Konu tekrarlarını izlemek hem zevkli hemde daha faydalı.

d. çorbacı

Öğrenci
videolu anlatımlar kaçırdığım ve tekrar etmek istediğim dersler için yararlı oldu.

S. ORAL

Öğrenci
Sistem çok iyi ve sürekli güncelleniyor.

B. ÇİÇEK

Öğrenci
Kursa başlamadan önce sistemde açılan uzaktan eğitim videoları gerçekten hem kursa katılamadığımız zamanlarda hemde konu tekrarı yapmak istediğimizde çok etkili oldu. Suat hocanın detaylı bir şekilde hazırlamış olduğu konu anlatım videoları ve soru çözümleri ( soru çözerken neredeyse her soruda konuyu tekrar etmesi ) gramer konularındaki eksikliğimi kapatmama vesile oldu diyebilirim.

A. GÖKALP

Öğrenci
Gerçekten sisteminiz dört dörtlük çok memnun kaldım. Tek tavsiyem sizin kursunuz olacaktır. Herşey sistemli bir şekilde hazırlanmıştır.

E. AKIŞ

Öğrenci
Uzaktan YDS'den çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Özellikle 60 günde YDS kelimeleri alıştırmalarıyla beraber çalışılınca çok kalıcı oluyor. Testlerin soru analizlerinin de öğrencinin ulaşımına açık olması çok yararlı.

B. ŞEN

Öğrenci
Hem uzaktanyds hem de passagework gibi son derece kaliteli ve piyasada eşi benzeri bulunmayacak bir sistemi bize sunduğunuz için sonsuz teşekkürler.

A. KAPUSUZ

Öğrenci
Özellikle Gramer tekrar videolarından çok faydalandım.Çok fazla kullanmamama rağmen vakti olanlar için güzel içerikler mevcut.

E. ŞAHİN

Öğrenci
İki sistemde gayet kullanışlı ve öğrenmeyi etkilemesi bakımından çok olumlu getirileri bulunuyor.Böyle bir sistemin ve hazırlayanların hakkını vermek gerek.Başarılarınızın devamını dileriz.

N. BERBEROĞLU

Öğrenci
Harika düşünülmüş, iyi dizayn edilmiş bir sistem. Suat hocanın harika sunumu için teşekkür ederim. Sloganınıza uygun bir kurs. 'İNGİLİZCE SINAVLARA BİZİMLE SON KEZ HAZIRLANIN'

T. SAYİS

Öğrenci
Eğitim paneli gerçekten çok faydalı. Ama malesef ki ben bunun değerini bilemedim ve hata yaptım. Çalışmadım. Online olarak satın alacağım.

G. TEKİNDAĞ

Öğrenci
Sistemi çok ayrıntılı kurmuşsunuz çok iyi. Eksiklerimizi tamamlamada çok yardımcı oldu.

E. ARSLAN

Öğrenci
Uzaktan YDS'den gelemediğim dersleri izleme imkanı benim işimi kolaylaştırdı. Ayrıca Uzaktan YDS'de yapamadığım soruların cevaplarınında detaylı çözümünü görebilmek verimli oldu. Tekrar videoları ise raporlayıcı bir rol oynuyor. Bu yüzden memnun kaldım.

C. KOL

Öğrenci
Herşey detaylı ve yeterli şekilde, sıkmadan anlatıyor.

M. GÜMÜŞSOY

Öğrenci
Uzaktan eğitim ve passage work sistemleriniz çok iyi. Çok memnun kaldım. YDS ön hazırlık kısmında olduğu gibi YDS paragraflarının da video çözümleri olsa daha iyi olur.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »