S. YÜNEL

Öğrenci
Çok faydalı oldu benim için gerçekten sıfır ingilizce ile geldim.

A. CAMBAZTEPE

Öğrenci
Sistemler tamamıyla kusursuz ve dolu dolu olarak çok faydalı tasarlanmış.

E. BOYALI

Öğrenci
Yoğun çaba, emek, öğrenci fikirleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış en iyi platform.

M. KILIÇ

Öğrenci
Bence çok iyi bir sistem MEB ile konuşulup tüm okullarda uygulanmalı.

İ. MESUDE

Öğrenci
Kitapların içindeki bölüm sonu testleri açıklamaları benim için çok yararlı oldu. özellikle bol bol paragraf olması detaylı analiz edilmesi beni çok ileriye taşıdı.

A. AYDIN

Öğrenci
özellikle passagework deki kelime çalışmaları, çalışmak için çok iyiydi. konu anlatım ve soru çözü videolarının o kadar faydalıydı.

H. ODABAŞIOĞLU

Öğrenci
Kursun sistemi ve uzaktan eğitim videoları gayet başarılı bir şekilde hazırlanmış. Hocamız ise oldukça donanımlı ve bu sınavın kolaylıklarını bizlere güzel bir şekilde hazırlamıştır.

M. KILIÇASLAN

Öğrenci
Eğitim sistemleriniz oldukça rahat bir kullanıma sahip. Ön hazırlık kısmında kullandığımız kısım daha basit bir kullanıma sahip olması ile birlikte ikinci kısmındaki sistem biraz daha komplike görünmektedir. Ancak şu piyasada görebileceğimiz en faydalı ve kullanışlı sisteme sahip. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

N. YILDIZ

Öğrenci
Uzaktan YDS video ve konu anlatımları tekrar videoları yararlı bir çalışma olanağı sağladı.

F. BETÜL

Öğrenci
Gramer özetleri, denemelerin detaylı anlatımları, çözümleri gayet güzel. Video dersleri sınıfta gibi hissettirerek etkili bir iletişim sağlıyor.

L. ESENTÜRK

Öğrenci
1 Yıllık tüm paket programlarınızı aldım, şu ana kadar ön hazırlık 123 çalıştım. Çok güzel bir set kısmetse sonuna kadar hepsini dinleyeceğim. Bu vesileyle Uğur hocama teşekkür ederim.

E. ÇAKMAK

Öğrenci
Videolar kesinlikle çok yararlı. Öğrencinin aklına gelebilecek her türlü sorunun yanıtlanmış olması bireysel çalışmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca telaffuzları ile kelimelere aşina oluyoruz. Videoları izleyip kampa gelmek hocanın tarzına aşina olmak anlamına geliyor. Bu da verimi artırıyor.

Z. ÖZDEMİR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemini beğenerek kullandım. Videolar içerik olarak dolu. Parça ve kelime çalışmaları da zevkli ve çeşitliydi. TEŞEKKÜRLER

A. KAHRAMAN

Öğrenci
Özellikle yoğun çalışan, dersleri takip etmekte güçlük çeken öğrenciler için uzaktanyds.com ve passagework çok faydalı. Ön hazırlık kitaplarınız ve YDS sınav stratejileri kitapları çok faydalı.

M. CAN

Öğrenci
Uzaktanyds eğitimi gayet güzel. Suat hocanın tane tane anlatımı ve yaptığı tekrarlar gayet yeterli. Ayrıca testlerin çözümleri olması da yanlışları görmek ve düzeltmek açısından güzel.

A. BÜYÜKKÖSE

Öğrenci
Gayet güzel bir sistem Suat hocanın anlatım şekli ve bütün konuların anlatımının olması ve kitaptaki bütün soruların çözümünün olması çok güzel.

H. DENİZ

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi kesinlikle çok süperdi. Suat hoca herşeyi çok güzel tekrar bıkmadan usanmadan anlatmış. Uğur hocanın üstüne çok güzel oluyordu. Teşekkürler bütün EEC'ye.

S. DEMİRCİ

Öğrenci
Online eğitim sistemi çok başarılı hazırlanmış. YDS eğitiminde Suat hocanın her bir soruyu bile tek tek açıklaması çalışma sürecinde çok faydalı oldu. 10 üzerinden 10.

M. GÜRKAN

Öğrenci
Gayet başarılı. Tüm materyaller faydalı, kolay anlaşılabilir, hem kapsamlı hem özet bilgilerin aynı anda bulunması çok güzel olmuş.

Ç. ÇOLAK

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi gerek konu anlatımları gerek testleri ve çözümü örnekleriyle eksiksiz bir sistem olduğunu düşünüyorum.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »