E. ÜNVER

Öğrenci
Sistem ve eğitim materyalleri gayet güzel ve yeterliydi. Teşekkürler.

B. KAPÇI

Öğrenci
Kursun bu yönde sistemi olması beni kursa yazılmam da etkili olmuştu. kursu bitince de bu sistemin faydalı olacağını düşünüyorum.

F. GÖZCAN

Öğrenci
Aşırı memnun kaldığımız eksiklerimizi tamamladığımız programlardır.

T. TEKNELİ

Öğrenci
Güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum, öğrencinin başarısında doğrudan bir etkiye sahip olduğu kanısındayım. Bu sistemi uzatarak kullanma düşüncesindeyim. Bence benzeri çok olsa da eşsiz ve kaliteli bir sistem.

M. FATİH

Öğrenci
Sistem muhteşem hazırlanmış. gerçekten analizleri olsun, kelime oyunları olsun pasaj lar olsun YDS grubu anlatımlarından oldukça güzel ve sonrasında herkese tavsiye edebileceğim bir sistem geliştirilmiş. bütün ekibe çok teşekkür ediyorum.

B. HALİLOĞLU

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri passagework de cümle analizlerinde başarılı ve interaktif olarak zengin. Uzaktanyds de aynı şekilde iyi ve soruları çözmede etkili.

M. NURAY

Öğrenci
UzaktanYDS üzerinden konuları izleyip, sonra derste dinlemek kaliteli eğitim sundu. Soru çözümleri ve özet videolardan çok memnun kaldım.

G. TEKİN

Öğrenci
Herhangi bir şikayetim yok. Her konuda güzel bir sistem ve verimli olarak kullanılırsa yararlı olarak potansiyele oldukça sahip.

M. ÖYKÜ

Öğrenci
Sistemlerden çok memnun kaldım. Şu an çalışmıyorum çalışıyor olsaydım 1 yıl daha açık tutmak isterdim.

B. ÖZBAY

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi ingilizce sınavlara hazırlanan her öğrenci için faydalı bir sistem. Kurs boyunca çok fazla takip edemesek de kurstan sonra çalışmaya devam edeceğim

B. BUĞRA

Öğrenci
Uzaktan YDS modülleri ile fırsat bulduğum zaman eksikliklerimi tamamlayabilmek için başarılı bir sistem.

G. BABANLI

Öğrenci
Suat Hocanın derslerini sadece izleyerek bile bazı konuları öğrenmek için yeterli. Anlayamadığım konuları soru çözümleri sayesinde basit bir şekilde çözebildim.

N. ERGİN

Öğrenci
Kaçırdığımız derslere erişmek için güzel bir sistem. Aynı zamanda testlerin soru çözümünün yapılması çok yararlı oldu.

S. YANIKTEPE

Öğrenci
YDS sınavına uygun materyaller sunulduğundan gayet memnun kaldım.

M. SARAÇOĞLU

Öğrenci
Eğitim alan kişinin azmiyle birlikte sizlerin sunduğu uzaktan eğitim sistemlerinin çok faydalı olacağını düşünmekteyim. Sınav süreci ile ilgili öğrenmemiz gereken bütün bilgiler bu sistemlerde mevcut.

D. ÖZAY

Öğrenci
Kaçırılan derslerin telafi için oldukça faydalıydı. Tekrar hazırlanmam gerekirse kursa yazılmayıp bu sistemleri tercih edebilirim.

H. YAMAN

Öğrenci
Profesyonelce hazırlanmış bir program. Ellerinize sağlık.

A. YİĞİT

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi kelime ezberleme aktiviteleri çok etkili. Bütün parçaları deste yapamadığımız için parçaların videolu anlatımı Uğur hocanın çevirilerinde her kelimeyi bıkmadan usanmadan her seferinde anlamını vermesi kalıcı oluyor.

N. OKAN

Öğrenci
Çok memnun kaldığım bir kurs süreci oldu. Teşekkür ederim.

Ş. GÜNDOĞAN

Öğrenci
Kurs süresince, faydalandığımız uzaktan eğitim sistemleri yeterli ve çok eğiticiydi. çok memnun kaldım.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »