F. GÜNEŞ

Öğrenci
Örgün eğitime devam eden kursiyerlere çok fazla destek veren kaynaklar interaktif olarak devam edecek herkesin özellikle tercih etmesi gerekir.

G. KORKMAZ

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemlerinden ve yayınlardan çok memnun kaldım.Çok faydalı oldu verilen ödevler, ve ben sadece YDS puanı için aynı zamanda İngilizce'ye bu kadar yaklaşmışken bırakmak istemiyorum.

E. KOÇ

Öğrenci
İnternet ortamında sunulan eğitim içeriği zengin ve çok destekleyici oldu.

H. DOĞAN

Öğrenci
Sınavlara hazırlık amacıyla gerekli olan tüm materyaller detaylı olarak sunulmaktadır. Başarıya ulaşabilmek için bu kadar kapsamlı ve özverili hazırlanmış materyalleri için teşekkür ederiz.

İ.

Öğrenci
Ön hazırlık kaynakları ve uzaktan eğitim sisteminden oldukça yararlandım.Eksik konuları tamamlamak adına uzaktan eğitim sisteminiz çok faydalı oldu.

M. ERDENER

Öğrenci
Uzaktan YDS sistemi eksik kalan veya yetişemediğimiz konuları tekrar etmek açısından çok faydalı oldu. Gramer tekrar videoları da daha hızlı tekrar yapabilmemi sağladı. Ayrıca kitaplardaki testlerin çözümlerinin olması da yapamadıklarımı öğrenmem açısından çok önemliydi. Passagework sistemi YDS YÖKDİL sınavlarına hazırlanırken okuma ve kelime becerimi geliştirmem için çok faydalıydı. Kelimeleri oyunlarla öğrenmem de daha kalıcı olmasını sağladı diyebilirim.

F. KASAP

Öğrenci
Çok başarılı bir sistem.Öğrenciyi sürekli anlamak takip etmek ve ingilizceyle haşir neşir bırakıp başarıyı arttırıyor.

R. ERGÜN

Öğrenci
Uzaktan eğitim sisteminizi kursa gelmeden önce de kullanıyordum.Sisteminiz çok verimli. Ön hazırlıkta Uğur hocanın seviyelerle ilerlemesi her şeyi tek tek anlatması çok kalıcı oluyor.Suat hocanın gramer açıklamaları çok verimli. Pw sisteminiz kelime öğrenme öğrenme için çok akılda kalıcı.

A. YILMAZ

Öğrenci
Ön hazırlık kaynakları ve uzaktan eğitim sisteminden oldukça yararlandım. Eksik konuları tamamlamak adına uzaktan eğitim sisteminiz çok faydalı oldu.

H. NUR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri ve yayınlar şimdiye kadar gördüğüm, bir öğrenciye sunulan en verimli ve kullanılır kaynaklar. Özellikle soru çözüm videoları işimizi oldukça kolaylaştırdı.

H. DOĞAN

Öğrenci
Sınavları başarmak amacıyla gerekli olan tüm materyeller detaylı olarak sunulmaktadır. Başarıya ulaşabilecek için bu kadar kapsamlı ve özverili hazırlanmış materyelleri sağladığınız için teşekkürler.

F. TAŞDEMİR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri gelişimimiz için gerçekten en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmış ve bizlere ulaştırılmış.

B. DERELİOĞLU

Öğrenci
Soru, soru kelime, kelime analizler ile çok faydalı oldu. ayrıntılı bir şekilde her doğruya değinilmesi kalıcı bilgiler sağladı.

A. TUĞÇE

Öğrenci
Özellikle passagework sisteminden anlama ve sentezi iyi kavrama açısından çok memnun kaldım.

H. SEKMEN

Öğrenci
Akılda kalıcı, öğretici ve erişimi kolay bir sistem. Memnun kaldım. Teşekkür ederim.

B. ÖZDEMİR

Öğrenci
Soru çözümleri ve analizlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

D. UKLUSAL

Öğrenci
Parça ve kelime çalışmaları bakımından çok verimli olduklarını düşünüyorum..

E. EZGİ

Öğrenci
Detaylı, dikkat çeken bir uslupla anlatılan video konu anlatımı ve soru çözümleri çok güzel bir altyapı oluşturdu. teşekkürler.

S. SANİN

Öğrenci
PassageWork kelime öğrenme alıştırmaları oyunlarla yapılırken çok daha verimli oluyor. UzaktanYDS kaçırılan dersleri sistemden yakalayabilmek büyük bir avantaj.

C. CEVHER

Öğrenci
Tüm yayın ve eğitim sisteminiz öğrencileri ders çalışmaya motive ediyor.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »