N. SÜNBÜL

Öğrenci
Uzaktan YDS'yi iyi bir tamamlayıcı olup, özellikle soruların detaylı çözümlerinde önemli katkı sağladı.

N. DERTLİ

Öğrenci
Kaçırdığım dersleri telafi ve de anlayamadığım soruları dinlemek açısından çok faydalı. Evimde online ders dinlemek daha rahattı. Kursa gitmeyip de bu eğitim sistemlerinden yararlanılabilinir. Hem daha uygun fiyata mal olur.

T. BAKLACIOĞLU

Öğrenci
Bu sistemin açıkçası bu kadar iyi olabileceğini düşünmüyordum. Özellikle soru çözümü kısmında öğrendiğim bilgiler sınavlardaki netlerimin artmasına yardımcı oldu.

S. SUNGUR

Öğrenci
UzaktanYDS ile takıldığım noktalarda konu anlatımlarının katkısını görüyorum. Böyle bir imkan tanıdığınız için teşekkür ediyorum.

A. ERDİŞ

Öğrenci
Kursa gelen, gelmeyen herkes için ders tekrarı, konu öğrenme ve soru çözme açısından çok yararlı bir site.

B. DALGÜL

Öğrenci
Bu iki siteyi sınavdan sonra da kullanmayı düşünüyorum. Sadece sınava yönelik olarak değil dili daha iyi kullanabilmek için de çok faydalı olduğunu değerlendiriyorum.

D. BALCI

Öğrenci
Özellikle Uzaktanyds.com' dan çok memnun kaldım. Gerek konu eksiklerimde gerekse soru çözümlerimde kolaylıkla ulaşabileceğim en güzel kaynaktı.

U. KARACADOĞAN

Öğrenci
Bu çalışmayı kim akıl etmiş, kim bunun için çalışmışsa ellerine gözlerine ve yüreğine sağlık. Harikulade olmuş, ancak ben bundan çok kısa süre istifade edebildim. Elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi oldum. Mutlaka tavsiye edebileceğim bir uygulama, kursiyerlerin işine fazlasıyla yarayacak.

H. SENA

Öğrenci
Biraz daha fazla açıp paragrafları okuyabilseydim bana daha çok katkısı olabilecek bir sistemdi eminim. Reading konusunda gelişim katan bir sistem.

A. ERTÜRK

Öğrenci
İnternet üzerinden verilen zengin kaynaklara sahip iyi bir sistem.

K. ÖZKOL

Öğrenci
Suat Hoca’mızın yorumları ile soru çözümleri tek kelime ile mükemmeldi.

B. İNAN

Öğrenci
UzaktanYDS, unuttuğum ve derste kaçırdığım notlar adına çok iyiydi. Özellikle konuların alt başlıklarının ayrı olması çok faydalı oldu.

İ. CIBIR

Öğrenci
Uzaktan YDS fayda açısından passageworkten çok daha etkili olduğunu, dinlenerek ders çalıştığımı belirtmek isterim. Önümüzdeki dönemde de uzaktan YDS ve passagework almayı da düşünürüm, puanımı yükseltmek için.

S. TAMER

Öğrenci
Kursun web’le desteklenmesi gayet iyiydi. Soruların çözümünü dinlemek faydalı oldu. Hem passagework hem de uzaktan YDS gayet iyi tasarlanmış.

D. UYANIK

Öğrenci
Çok fazla faydalanma şansım olmadı. Ama özellikle soru çözümleri çok başarılıydı. Hem soruları nasıl çözmemiz gerektiğini açıklıyor hem de konu tekrarı yapıyordu.

Ş. KÜÇÜKCOŞKUN

Öğrenci
Kursun yanı sıra ders anlatımları konusunda uzaktanYDS sisteminden faydalandım. Aktif olarak sürekli kullanamasam da özellikle soruların çözümünde, tekrar anlamlı çok faydalı oldu.

E. KARTAL

Öğrenci
İnternet üzerinden eğitimin verimli olmayacağını düşünüyordum, uzaktanYDS ile karşılaşmadan önce ama şimdi çok büyük faydalar sağladığını gördüm. Çok güzel bir sistemdi. Birebir ders görüyormuş hissi uyandırıyor.

D. ÇAYIR

Öğrenci
Dersleri tekrar etmek benim için önemli oldu ve test çözümleri kaçırdığım noktaları yakalamamda çok yardımcı oldu.

Z. YAVUZ

Öğrenci
Öğrenmenin zamanı ve yeri yok felsefesiyle bizlere güzel bir imkan sağlayan paha biçilemez, profesyonel, çok başarılı bir çalışma olmuş. Emeğiniz için teşekkürler…

H. KORKMAZ

Öğrenci
Layıkıyla kullanılırsa çok efektif bir sistem. Ben çok verimli kullanamadım ama takıldığım yerlerde çok faydalı oldu.

« Önceki -5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14- Sonraki »