G. YAVAŞ

Öğrenci
Uzaktan YDS konu tekrarı yapılması için çok iyi bir sistemdi. Özellikle soru çözümleri çok faydalıydı.

S. ÇİÇEK

Öğrenci
Uzaktan YDS ve Passagework sistemi kelime anlamında bana çok şey kattı. Yapamadığım soruların çözümünü dinlemek adına gayet iyi oldu.

S. KILINÇ

Öğrenci
Çok iyi hazırlanmış bir sistemdir. Sınavı geçemezsem de Uzaktan YDS’ ye devam edeceğim.

C. ŞEKERCİ

Öğrenci
Uzaktan YDS sayesinde derse gelmeden konuya izlemek burada pekiştirmeyi sağladı. O açıdan çok gerekli ve faydalı bir sistemdir. Herkese tavsiye ediyorum.

M. SARAÇ

Öğrenci
Soruların tek tek açıklamalı videolarını izlemek yanlışlarımızı düzeltmede gayet etkili oldu. Kitapta çözümünü anlamadığım tek bir soru kalmadı.

G. GÖKHAN

Öğrenci
Oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Süre olarak ancak yarısını kullanmama rağmen neredeyse tamamını birkaç kez dinleyebildim.

M. KIYAN

Öğrenci
UzaktanYDS ve Passagework sınava hazırlanmak için dersin yanında mutlaka çalışılması gereken kaynaklardır. Gerek okuma çalışması olarak gerek derslerin ve soruların detaylı olarak her yerde ve her saatte ulaşılabilir olması büyük kolaylıktır. Gün içerisinde internete sahip olduğumuz her yerde bu kaynaklara ulaşabilir olmak büyük avantaj. Sınav için konulan hedefe ulaşmak bu kaynaklarla çok kolaylaşır.

O. ERBÜKÜCÜ

Öğrenci
Özellikle yeni başlayanlar için Uzaktan YDS çok faydalı, ayrıca kaçırdığınız dersleri çözemediğiniz soruların çözümüne ulaşmak konusunda çok iyidir.

H. YASİN

Öğrenci
Uzaktan YDS’ de Suat Hocamın ders anlatımlarını ve soru çözümlerini takip ettim ve çok eğitici buldum.

O. NEÇARE

Öğrenci
Passagework ve UzaktanYDS sistemleri oldukça başarılıdır. Sınava hazırlanırken bu sistemleri etkili bir şekilde ve düzenli olarak kullandığımız takdirde başarılı olabiliriz.

T. TURAN

Öğrenci
Konular oldukça ayrıntılı bir şekilde ve oldukça fazla örnekle ve soru çözümleriyle anlatılmıştır. Daha iyisi olabilir mi? Bence hayır.

A. ATLI

Öğrenci
UzaktanYDS benim sınava hazırlanmam da inanılmaz katkıda bulundu. Özellikle konuların titizlikle anlatılması ve soruların tüm detaylarıyla çözülmesi çok işime yaradı. Eksiklerimin tespitinde ve hatalarımı telafi etmede müthiş katkı sağlayan bu program için sonsuz teşekkürler.

S. AKÇAKAYA

Öğrenci
Bu süreç içerisinde özellikle takıldığım sorularda çok yardımcı oldu ve iyi ki varmış dedim. Gerçekten çok iyi düşünülmüş, tek kelimeyle mükemmel.

M. SÖYLER

Öğrenci
Özellikle Uzaktan YDS, kursa ulaşamayanlar için mükemmel. Ayrıca kursa gelenler için de iyi bir tekrar kaynağıdır.

S. CAFERLİ

Öğrenci
Kursa başlamadan önce Suat Hocamın tavsiyelerine uyarak sistemi kullanmaya başladım. Çok hayrını gördüm. Çok şey anlamaya çalıştım ve anladım. Bu siteleri yarattığınız için çok teşekkür ederim.

H. SAYGIN

Öğrenci
Merhabalar; Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Uzun süredir ülkemizdeki yabancı dil sınavına hazırlanmama özel dersler almama rağmen 2014 YDS İlkbahar Sınavına kadar aldığım en yüksek puan 58,75 di. Bu son girdiğim YDS sınavından sizin hazırlamış olduğunuz YDS Sınav Stratejileri seti ve tamamı çözümlü modüler soru bankası ile hazırlandım ve doktora eğitimim için gerekli olan 75 puanı sonunda aldım.Sizlere bu mesajı hazırlamış olduğunuz esere ve bana yapmış olduğu katkılara teşekkür amacıyla yolluyorum. Saygılarımla Arş.Gör. H. Saygın SUCUOĞLU

E. ÖZDEMİR

Öğrenci
Uzaktanyds ile sınava elimden geldiğince hazırlandım, ilk defa giriyorum 75 aldım. Diğer sınava paketimdeki konu anlatımlarına, suat gürcan ve rıdvan gürbüz hocaların kitaplarından çalışmaya devam edip seviyemi B veya A ya yükseltmeyi hedefliyorum. Hocalara ve tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. İyi çalışmalar.

S. CAVAR

Öğrenci
Hem eski bir English Exam Center lı hem de bu sınava www.uzaktanyds.com dan hazırlanmış biri olarak gururla 82.5 aldığımı söylüyorum teşekkürler.

A. KAZIM

Öğrenci
Merhaba, bizim için hazırladığınız 5 deneme sınavı ve çözümleri için ayrıca martta yapılan 2 deneme sınavının çözümlerini izleme fırsatı verdiğiniz için Suat Gürcan'a, Rıdvan Gürbüz'e ve irem yayıcılık'a çok teşekkür ederim. YDS ve Yökdil e öncelikli olarak Suat gürcan ve Rıdvan gürbüz'ün hazırladığı kaynaklardan hazırlandım. İlk başta gramer özetli ve çıkmış sınav sorularının çözümlerinin olduğu kaynaktan başladım. Sonra diğer bazı kaynaklarınızla devam ettim. Doktora öğrencisiyim ve ilk girişimde ve ikincisinde gerekli ve istediğim puanları aldım. Sonra ise hep daha yüksek almaya çalıştım. Şimdi ise hedefim olabildiğince yüksek almak. Şu an sınav stratejileri olan 2 kitabınıza ve son çıkmış yds formatında hazırladığınız 10 sınava çalıştım çalışmaya devam ediyorum. Ayrıca bu son günlerde 5 deneme sınavının ve eklediğiniz deneme sınavı çözümleri izliyorum. Bu güne kadar aldığım puana yaptığınız katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Ben soranlara da her zaman söylüyorum yds için Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz'ün hazırladığı kaynaklar çok idealdir uygundur yeterlidir diye. Hatta bana göre başka kaynaklarla uğraşmaya zaman kaybetmeye gerek yok. Çünkü çalışmasam da başka kaynakları inceliyorum. Daha ilk baktığımda en uygun kaynakların sizin kaynaklar olduğunu anladım. Çünkü liseden yüksek lisanstan ingilizce hazırlık eğitimim var ve lisansüstü eğitimim ingilizce olduğu için ingilizce geçmişim, alt yapım var ve bu yüzden kaynakların kalitesini ayırt edebiliyorum. Sizin en büyük farkınız bilgi ile taktiği birlikte öğretmektir.

R. MURATOĞLU

Öğrenci
Her iki site de çok düşünülerek hazırlanmış. Hazırlayanları tebrik ediyorum. Benim için her ikisi de çok faydalı oldu.

« Önceki -5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14- Sonraki »