M. ENES

Öğrenci
Sistem bence gayet güzel ve öğretici bir şekilde hazırlanmış keza yayınlarınızda öyle.

C. AYDOĞAN

Öğrenci
Yayınlar ve online eğitim önceden de aşina olduğumuz gibi çok iyiydi.Teşekkürler.

K. DEMİRHAN

Öğrenci
Uzaktan yds sistemi, kitaplarımızın detaylı çözümleri ve gramer konu anlatımları ile çok verimli bir çalışma yapmamızı sağladı. Teşekkürler.

E. ATUN

Öğrenci
Kolay kullanım ve işlevsel açıdan ayrıntılı olarak öğrenmeye elverişli bir sistem.

E. GÖKÇE

Öğrenci
Düzenli kullanıldığında çok faydalı bir sistem olduğunu düşünüyorum.Özellikle de kelime bilgimizi geliştirmemiz açısından.

S. EKİN

Öğrenci
Sistem çok faydalı. Dersleri kaçırsak dahi uzaktan eğitimle açığı kapatabildik. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum.

S. GÜLAY

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi son derece emek verilmiş bir sistem.Kesinlikle çok faydasını gördüm.

E. ÇEVİK

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi gerçekten çok faydalı oldu. Özellikle okuma parçaları ve çevirileri ingilizceyi ilerletmeme katkı sağladı.

F. GÜNEŞ

Öğrenci
Örgün eğitime devam eden kursiyerlere çok fazla destek veren kaynaklar interaktif olarak devam edecek herkesin özellikle tercih etmesi gerekir.

E. KOÇ

Öğrenci
İnternet ortamında sunulan eğitim içeriği zengin ve çok destekleyici oldu.

H. DOĞAN

Öğrenci
Sınavlara hazırlık amacıyla gerekli olan tüm materyaller detaylı olarak sunulmaktadır. Başarıya ulaşabilmek için bu kadar kapsamlı ve özverili hazırlanmış materyalleri için teşekkür ederiz.

İ.

Öğrenci
Ön hazırlık kaynakları ve uzaktan eğitim sisteminden oldukça yararlandım.Eksik konuları tamamlamak adına uzaktan eğitim sisteminiz çok faydalı oldu.

M. ERDENER

Öğrenci
Uzaktan YDS sistemi eksik kalan veya yetişemediğimiz konuları tekrar etmek açısından çok faydalı oldu. Gramer tekrar videoları da daha hızlı tekrar yapabilmemi sağladı. Ayrıca kitaplardaki testlerin çözümlerinin olması da yapamadıklarımı öğrenmem açısından çok önemliydi. Passagework sistemi YDS YÖKDİL sınavlarına hazırlanırken okuma ve kelime becerimi geliştirmem için çok faydalıydı. Kelimeleri oyunlarla öğrenmem de daha kalıcı olmasını sağladı diyebilirim.

F. KASAP

Öğrenci
Çok başarılı bir sistem.Öğrenciyi sürekli anlamak takip etmek ve ingilizceyle haşir neşir bırakıp başarıyı arttırıyor.

R. ERGÜN

Öğrenci
Uzaktan eğitim sisteminizi kursa gelmeden önce de kullanıyordum.Sisteminiz çok verimli. Ön hazırlıkta Uğur hocanın seviyelerle ilerlemesi her şeyi tek tek anlatması çok kalıcı oluyor.Suat hocanın gramer açıklamaları çok verimli. Pw sisteminiz kelime öğrenme öğrenme için çok akılda kalıcı.

A. YILMAZ

Öğrenci
Ön hazırlık kaynakları ve uzaktan eğitim sisteminden oldukça yararlandım. Eksik konuları tamamlamak adına uzaktan eğitim sisteminiz çok faydalı oldu.

H. NUR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri ve yayınlar şimdiye kadar gördüğüm, bir öğrenciye sunulan en verimli ve kullanılır kaynaklar. Özellikle soru çözüm videoları işimizi oldukça kolaylaştırdı.

H. DOĞAN

Öğrenci
Sınavları başarmak amacıyla gerekli olan tüm materyeller detaylı olarak sunulmaktadır. Başarıya ulaşabilecek için bu kadar kapsamlı ve özverili hazırlanmış materyelleri sağladığınız için teşekkürler.

F. TAŞDEMİR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri gelişimimiz için gerçekten en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmış ve bizlere ulaştırılmış.

B. DERELİOĞLU

Öğrenci
Soru, soru kelime, kelime analizler ile çok faydalı oldu. ayrıntılı bir şekilde her doğruya değinilmesi kalıcı bilgiler sağladı.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »