M. ÇITAKSEVİ

Öğrenci
İstediğimiz yerde ve istediğimiz zaman siteye girebiliyor olmamız çok kullanışlıydı.

B. ADALAR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi çok yararlı ve kursta öğrendiğimiz bilgilerin üzerine koyarak daha sağlam gitmemizi sağlıyor.Böyle bir fırsat için teşekkür ederiz.

M. KOÇ

Öğrenci
Uzaktan eğitim panelinin faydalı olduğunu düşünüyorum.Özellikle kelime bilgisi konusunda çok yardımcı oldu.

İ.

Öğrenci
Ücretsiz olarak gördüğümüz uzaktan eğitim bize önceden derslerde hazır olmayı hazırlar.

İ.

Öğrenci
Şimdiye kadar farklı sınavlara hazırlanmak için kurslara gittim.Şu ana kadar gördüğüm en iyi sisteme sahipsiniz.Yayınlarınız çok başarılı ve öğretici.

İ.

Öğrenci
Açıkçası kursa ilk başladığımdan uzaktan eğtimi kullandım.Fakat seviye 3'ten itibaren akıcı bir şekilde kullanamadım.İlk başlardaki kullanımın üzerimde etkili olduğunu düşünüyorum.Fakat 5.seviyeyi önceden bitiren biri olarak ana grup metinlerinin küçük bir bölümünün ön hazırlık grubunda olması ister ve gelişimi olumlu yönde etkileyeceği kanaatindeyim.

M. ENES

Öğrenci
Sistem bence gayet güzel ve öğretici bir şekilde hazırlanmış keza yayınlarınızda öyle.

C. AYDOĞAN

Öğrenci
Yayınlar ve online eğitim önceden de aşina olduğumuz gibi çok iyiydi.Teşekkürler.

E. ASLI

Öğrenci
Daha iyisi olabileceğini düşünmüyorum. Kaçırılan dersler için muazzam bir alternatifti. Gerçekten başarılıydı.

K. DEMİRHAN

Öğrenci
Uzaktan yds sistemi, kitaplarımızın detaylı çözümleri ve gramer konu anlatımları ile çok verimli bir çalışma yapmamızı sağladı. Teşekkürler.

E. ATUN

Öğrenci
Kolay kullanım ve işlevsel açıdan ayrıntılı olarak öğrenmeye elverişli bir sistem.

B. BENGİSU

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemindeki eş anlam çalışmaları eğlenceli ve yazarak çalışmaktansa bu şekilde tekrar tekrar farklı parçalarda sorularak akılda bir etkiye sahip.

B. ACAR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistem olarak verimli fakat eş anlamların devamlı aynı sırada verimli,ilk iki üç kelime sonrasını okumamaya itiyor.Kendi çözümlerimizi üretmek için çabalama durumunda kalıyoruz.Haricinde çalışmaktan kaçacak herhangi bir alan bırakmayan sisteminiz mükemmel.

İ.

Öğrenci
Sunulan uzaktan eğitim sistemleri gayet başarılıydı, ama zamanlama problemi yaşadığım için çok aktif kullanamadım.Ayrıca akşam dersi olduğu için saat17:30 dan önce sınıfımız açılmıyor ve bazen erken gelince mağdur oluyoruz.

E. GÖKÇE

Öğrenci
Düzenli kullanıldığında çok faydalı bir sistem olduğunu düşünüyorum.Özellikle de kelime bilgimizi geliştirmemiz açısından.

S. EKİN

Öğrenci
Sistem çok faydalı. Dersleri kaçırsak dahi uzaktan eğitimle açığı kapatabildik. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum.

E. BİÇER

Öğrenci
Bu aldığım eğitim sürecinde uzaktan eğitim ve passagework sistemi aldığım eğitimi sağlam ve kalıcı hale getirdi.Mükemmel bir sistem.Sadece olsa daha iyi olurdu diyebileceğim şey; bu sistemin bir mobil uygulaması da olmasıdır.Erişim daha kolay olur ve tüm boş vakitlerde daha rahat kullanılır.

S. GÜLAY

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi son derece emek verilmiş bir sistem.Kesinlikle çok faydasını gördüm.

E. ÇEVİK

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemi gerçekten çok faydalı oldu. Özellikle okuma parçaları ve çevirileri ingilizceyi ilerletmeme katkı sağladı.

M. ÇALIŞKAN

Öğrenci
Online eğitim sisteminde konu anlatım videoları biraz fazla uzun biraz kısaltırsanız videolar gayet güzel olabilir.Yayınlarınız güzel isteyen için bayağı faydalı olabilir.

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »