UzaktanYDS Nedir?

UzaktanYDS.COM, İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulan ve YDS ve YÖKDİL'e hazırlanan adaylara online ders ve video ders alternatifleri ile uzaktan eğitim alma imkânı sunan, alanında öncü ve çığır açan bir YDS / YÖKDİL eğitim portalıdır.

Öğrenci Görüşleri

UzaktanYDS.COM'un sunduğu eğitim olanaklarından daha önceki dönemlerde YDS / YÖKDİL kurslarından faydalanmış olan veya halen faydalanmaya devam eden öğrencilerimizin UzaktanYDS.com sistemi ve YDS / YÖKDİL içerikleri ile ilgili tecrübelerini anlattıkları görüş bölümüne buradan erişebilirsiniz.

Satın Al

Gereksiz bilgilerden arındırılmış, kafanızda soru işareti bırakmayacak açık bir dille anlatılmış, kullanıcı dostu bir ekran görüntüsüne sahip YDS / YÖKDİL dersleri ile sistemli bir çalışma yaparak YDS ve YÖKDİL'de başarılı olmak için size uygun eğitim paketini seçip çalışmaya hemen başlayın!

Artık vakit kaybetme! YDS ve YÖKDİL için hemen çalışmaya başla!
NEDEN UzaktanYDS.COM
  • En doğru yöntem!

    Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanan ve başarısı yıllardır süregelen örgün eğitimlerde ispatlanmış dolu dolu bir YDS / YÖKDİL kurs müfredatı ve öğrenci odaklı anlatım metodolojisi ile YDS ve YÖKDİL'de başarı çok daha kolay!

  • En zengin içerik!

    YDS ve YÖKDİL'e hazırlık sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz aklınıza gelecek ne varsa hepsi UzaktanYDS.COM'da var! Gramer konu anlatımları, soru çözümleri, kelime çalışmaları, deneme çözümleri, ve çok daha fazlası için UzaktanYDS.COM size yeter!

  • 7/24 erişim imkânı!

    UzaktanYDS.COM'a internet olan her yerden günün her saati erişebilirsiniz! Dilediğiniz an çalışabilme olanağı sayesinde takip etmekte zorlanmayacağınız size uygun saatlerde çalışmayı seçerek verimli bir YDS / YÖKDİL hazırlık süreci geçirebilirsiniz.

SON HABERLER
2022 ÖSYM Sınav Takvimi
2022 ÖSYM Sınav Takvimi

YDS, e-YDS, YÖKDİL, e-YÖKDİL, YKS-DİL Ne Zaman Yapılacak? ÖSYM tarafından duyurulan YDS, e-YDS, YÖKDİL, e-YÖKDİL, YKS-DİL 2022 sınav takvimini sizlerle paylaşıyoruz.

2021 İNGİLİZCE YETERLİLİK ENDEKSİ YAYINLANDI
2021 İNGİLİZCE YETERLİLİK ENDEKSİ YAYINLANDI

Türkiye kaçıncı sırada? Dünyada ve Avrupada sıralamamız değişti mi?

ÖSYM
ÖSYM'nin Orantısız Sınav Ücretleri Araştırma Raporu

Sınav Ücretleri Araştırma Raporu yayımlandı.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

MODA DİL AKADEMİSİ

MODADİL

ODTÜ İngilizce öğretmenliği mezunu olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından 2006 yılında kurulan ve Türkiye’de “Exam Center” (Sınav Merkezi) adını ilk kez kullanan dil okulumuz, 2018 yılının son döneminde isim değişikliğine gitmiş ve MODA DİL AKADEMİSİ adını almıştır.

2006 yılında faaliyetlerine başlayan English Exam Center, 2008 yılında TÜBİTAK desteğiyle hazırladığımız ve Türkiye’nin en kapsamlı okuma-kelime çalışma sistemi olan PassageWork.COM, 2013 yılında hizmete giren ve canlı (online) derslerin yanında video (offline) derslerimizi de izleyebileceğiniz UzaktanYDS.COM, TUS ve DUS gibi sınavlara hazırlanan adaylar için hazırladığımız TIPDİL.COM ve bütün kitaplarımızı bir arada bulabildiğiniz ve inceleyerek sipariş edebildiğiniz İngilizceKitapMarketi.COM artık MODADiL çatısı altında tek bir adreste.

2006 yılından beri yüz yüze eğitimde, uzaktan eğitimde ve yayınlarda ilkeli bir çizgi oluşturan MODADİL kendine özgü metotlarıyla ve bakış açısıyla her gün daha da iyiyi aramayı asla bırakmayacak. Ankara merkezli dil okulumuz yeni şubeleriyle ve yenilenen uzaktan eğitim platformuyla tüm Türkiye’de daha fazla kişinin daha kaliteli eğitim alması için her zaman çaba göstermeye devam edecektir.

Detaylı Bilgi

PASSAGEWORK

Passagework
"İngilizce Sınavlarda Başarı İçin"

YDS'ye hazırlıkta, sıfır noktasından başlayarak okuduğunu anlamaya yönelik ihtiyaç duyabileceğiniz kelime çalışmaları, cümle çevirileri, okuduğunu anlama soruları, cümle yapısı analizleri, binlerce soru içeren soru bankası, detaylı bir gramer kitabı, ve çok daha fazlası size sadece bir tık uzakta, PassageWork.COM'da.

Detaylı Bilgi

TIPDİL

TIPDİL

2014 yılı ikinci yarısından itibaren yapılmaya başlanan TIPDİL Sınavı, doktor, sağlık memuru, diş hekimi gibi sağlık sektörü çalışanlarının uzmanlık benzeri unvanlar alabilmeleri için YDS'ye alternatif olarak girebilecekleri ve nispeten daha kolay bir sınavdır. TIPDİL.COM ise adayları bu sınava eksiksiz olarak hazırlayan bir uzaktan eğitim portalıdır.

Detaylı Bilgi