UzaktanYDS Nedir?

UzaktanYDS.COM, İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulan ve YDS ve YÖKDİL'e hazırlanan adaylara online ders ve video ders alternatifleri ile uzaktan eğitim alma imkânı sunan, alanında öncü ve çığır açan bir YDS / YÖKDİL eğitim portalıdır.

Öğrenci Görüşleri

UzaktanYDS.COM'un sunduğu eğitim olanaklarından daha önceki dönemlerde YDS / YÖKDİL kurslarından faydalanmış olan veya halen faydalanmaya devam eden öğrencilerimizin UzaktanYDS.com sistemi ve YDS / YÖKDİL içerikleri ile ilgili tecrübelerini anlattıkları görüş bölümüne buradan erişebilirsiniz.

Örnek Ders Videoları

UzaktanYDS.COM'un, YDS ve YÖKDİL hazırlık sürecinde sizlere nasıl bir eğitim vereceğini merak mı ediyorsunuz? Online YDS Derleri, Ön Hazırlık Video Dersleri ve YDS / YÖKDİL Video Dersleri modüllerimizin örnek videolarını izleyerek sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.

Satın Al

Gereksiz bilgilerden arındırılmış, kafanızda soru işareti bırakmayacak açık bir dille anlatılmış, kullanıcı dostu bir ekran görüntüsüne sahip YDS / YÖKDİL dersleri ile sistemli bir çalışma yaparak YDS ve YÖKDİL'de başarılı olmak için size uygun eğitim paketini seçip çalışmaya hemen başlayın!

Artık vakit kaybetme! YDS ve YÖKDİL için hemen çalışmaya başla!

YDS / YÖKDİL YAYINLARIMIZ

Neden UzaktanYDS.com

  • En doğru yöntem!

    Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanan ve başarısı yıllardır süregelen örgün eğitimlerde ispatlanmış dolu dolu bir YDS / YÖKDİL kurs müfredatı ve öğrenci odaklı anlatım metodolojisi ile YDS ve YÖKDİL'de başarı çok daha kolay!

  • En zengin içerik!

    YDS ve YÖKDİL'e hazırlık sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz aklınıza gelecek ne varsa hepsi UzaktanYDS.COM'da var! Gramer konu anlatımları, soru çözümleri, kelime çalışmaları, deneme çözümleri, ve çok daha fazlası için UzaktanYDS.COM size yeter!

  • 7/24 erişim imkânı!

    UzaktanYDS.COM'a internet olan her yerden günün her saati erişebilirsiniz! Dilediğiniz an çalışabilme olanağı sayesinde takip etmekte zorlanmayacağınız size uygun saatlerde çalışmayı seçerek verimli bir YDS / YÖKDİL hazırlık süreci geçirebilirsiniz.

Güncel Haberler
2018 YDS İLKBAHAR SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAP ANAHTARI

Sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 03 Nisan 2018 tarihinde saat 18.00’den itibaren erişilebilir.

YDS 2018 İLKBAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

2018 YDS İlkbahar Dönemi Sınavı başvuruları, 7-15 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak. Geç Başvuru tarihi ise 28 Şubat 2018 olarak belirlendi. 2018 YDS İlkbahar Dönemi Sonuçları 26 Nisan 2018 tarihinde açıklanacak.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

English Exam Center

English Exam Center
"İngilizce Sınavlara Bizimle Son Kez Hazırlanın!"

YDS'ye hazırlanmak istiyorsanız ve tabi Ankara'daysanız sizi hedefinize en kısa sürede ulaştıracak en doğru adresi arıyorsanız cevap belli: English Exam Center. 2006 yılından beri Ankara'da hizmet veren ve eğitim kalitesinden taviz vermemek düşüncesiyle şubeleşme yoluna gitmeyen English Exam Center YDS yolunda her an yanınızda!

Detaylı Bilgi

PassageWork

Passagework
"İngilizce Sınavlarda Başarı İçin"

YDS'ye hazırlıkta, sıfır noktasından başlayarak okuduğunu anlamaya yönelik ihtiyaç duyabileceğiniz kelime çalışmaları, cümle çevirileri, okuduğunu anlama soruları, cümle yapısı analizleri, binlerce soru içeren soru bankası, detaylı bir gramer kitabı, ve çok daha fazlası size sadece bir tık uzakta, PassageWork.COM'da.

Detaylı Bilgi

TIPdil

Tıpdil

2014 yılı ikinci yarısından itibaren yapılmaya başlanan TIPDİL Sınavı, doktor, sağlık memuru, diş hekimi gibi sağlık sektörü çalışanlarının uzmanlık benzeri unvanlar alabilmeleri için YDS'ye alternatif olarak girebilecekleri ve nispeten daha kolay bir sınavdır. TIPDİL.COM ise adayları bu sınava eksiksiz olarak hazırlayan bir uzaktan eğitim portalıdır.

Detaylı Bilgi