KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ.


YDS A Grubu Paketi ile toplam 1400 değerinde online eğitim paketi ve 8 adet hediye kitaba SADECE 799 'den başlayan fiyatlarla sahip olmak için "Satın Al" butonuna basarak, Kredi Kartı veya Havale/EFT ile sipariş verebilirsiniz.

 • 1. www.UZAKTANYDS.com YDS Ön Hazırlık Paketi üyeliği (1 yıl)
  - 350 Saat Video Ders (750 Saat İzleme Hakkı)
 • 2. www.UZAKTANYDS.com YDS Paketi üyeliği (1 yıl)
  - 160 Saat Video Ders (480 Saat İzleme Hakkı)
 • 3. www.PASSAGEWORK.com YDS Ön Hazırlık + YDS Paketi üyeliği (1 yıl)
  - 680 Okuma Parçası ve Detaylı Analizleri
  - Binlerce Kelime ve Alıştırmaları
 • 4. www.PASSAGEWORK.com YÖKDİL Paketi (Fen, Sağlık, Sosyal) (1 yıl)
  - 300 Okuma Parçası ve Detaylı Analizleri
  - Binlerce Kelime ve Alıştırmaları
 • 5. YDS/YÖKDİL Ön Hazırlık + YDS Kitap Seti
ÖNEMLİ BİLGİ!!! Bu paket ile çalışmanızı tavsiye ettiğimiz kitaplar aşağıdadır. Eğer bu yayınlardan herhangi birisi sizde var ise SATIN AL adımında başka bir kitapla değişim yapabilirsiniz.


YDS A GRUBU PAKETİ DETAYLI BİLGİ

YDS A GRUBU PAKETİ İÇERİSİNDE YER ALAN UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİ NELERDİR?

1) www.UZAKTANYDS.com / ESSENTIAL PAKET - UĞUR ALBAYRAK İLE YDS ÖN HAZIRLIK VİDEO DERSLER

İngilizce Sınavlara, özellikle YDS’ye hazırlanmak istiyorsanız ancak seviyeniz YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık için henüz yeterli değilse; İngilizce temelinizde büyük eksiklikler olduğunu düşünüyorsanız ve “Temelim sağlam olsun, daha sonra tekrar alt yapımı kuvvetlendirmek için zaman kaybetmek istemiyorum, bu işe doğru yerden başlamam lazım ve bu süreci bir kez yaşamak istiyorum” diyenler için hazırlanmıştır. Bu pakette her biri 30’ar parçadan oluşan toplamda 180 okuma parçasının detaylı anlatımları mevcuttur. ESSENTIAL paketimiz Temel Düzeyden başlayan ve ilerledikçe zorluk düzeyi artan 6 seviyeden oluşmaktadır.

ESSENTIAL PAKET sayesinde Seviye 1’den başlayarak aynı metodoloji ile çalışacağınız 180 okuma parçası sonrasında upper-intermediate seviyede herhangi bir okuma parçasını %70 oranında çevirebilir, analiz edebilir ve anlayabilir hale geleceksiniz. Ayrıca YDS’den ortalama 35-60* puan alabilir seviyeye de ulaşacaksınız. YDS Ön Hazırlık konularının tümünü kapsayan ESSENTIAL paketimizdeki son seviye olan Seviye 6’yı tamamladığınız zaman artık YDS hazırlığına başlayabilir seviyeye ulaşacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

2) www.UZAKTANYDS.com / STANDART PAKET 1 - SUAT GÜRCAN İLE YDS VİDEO DERSLER

YDS HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan eğitim videolarına bu bölümden erişebileceksiniz.

ENGLISH EXAM CENTER’da YDS hazırlık programlarında “YDS Stratejileri” ile “Test Your YDS Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine bu modül ile sahip olacaksınız.

Örnek Ders Videoları İçin Tıklayın..

3) www.PASSAGEWORK.com / YDS ÖN HAZIRLIK FULL PAKET - 180 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI

 • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
 • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 4000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
 • Eş anlamlı (Synonym) çalışması (Parçalarda geçen önemli kelime ve yapılara eş, zıt ve yakın anlamlı olan yaklaşık 15000 farklı kelime görebilir ve bu kelimeleri alıştırmalarla pekiştirebilirsiniz)
 • Çeviri çalışması (180 Parçayı oluşturan 3325 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
 • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki 3325 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

4) www.PASSAGEWORK.com / YDS FULL PAKET - 500 OKUMA PARÇASI ANALİZİ ve BİNLERCE KELİME ÇALIŞMASI

 • Dinleme çalışması (Tüm okuma parçalarını yabancı bir öğretmenden dinleyebilirsiniz)
 • Kelime çalışması (Parçalardaki yaklaşık 10000 önemli kelimeyi çalışabilir ve alıştırmalar ile bu kelimelerin kalıcılığını artırabilirsiniz)
 • Çeviri çalışması (500 Parçayı oluşturan yaklaşık 4000 cümlenin çevirisini inceleyebilir, kendi çeviriniz ile doğru çeviriyi kıyaslayarak farklı bir öğrenme yöntemi deneyebilirsiniz)
 • Cümle Analizi çalışması (Parçalardaki yaklaşık 4000 cümlenin detaylı analizlerine erişebilirsiniz)

YDS A GRUBU PAKETİ'Nİ NASIL ÇALIŞMALIYIM?

Bu setimiz YDS Hazırlığına Sıfırdan, Başlangıç düzeyinden başlayacak adaylar için hazırlandı.Bu nedenle öncelikle YDS Ön Hazırlık materyallerini tamamlayıp daha sonra YDS Hazırlık materyalleri ile devam etmeniz gerekmektedir. Bu süreç günde ortalama 2-3 saat çalışma ile 6-9 ay arasında tamamlanabilir. Eğer gün içerisinde daha fazla çalışma saati olanağınız var ise tüm sistemi daha hızlı da bitirebilirsiniz.

Detaylı çalışma programını aşağıdaki butona basarak pdf olrak indirebilirsiniz.

Çalışma Programını İndirmek İçin Tıklayın..

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ.