Suat GÜRCAN
ile YDS
PREMIUM PAKET
Bu paket kapsamındaki toplam video süresi: 150 Saat.

İzleme Hakkı Fiyat
450 Saat 500 TL

Bu Pakette Neler Var?

UzaktanYDS.com’daki en avantajlı paket olan PREMIUM PAKET ile YDS HAZIRLIK sürecinde sizlere gerekli olacak tüm konuları kapsayan EĞİTİM VİDEOLARINA, Okuduğunuzu anlama ve kelime bilginizi geliştirme konusunda Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan WWW.PASSAGEWORK.COM aracılığıyla sizlere sunacağımız YDS PAKETİNE (1 yıllık e-paket kullanım süresi) ve Suat GÜRCAN & Rıdvan GÜRBÜZ yayınlarından oluşan YDS KİTAP SETİNE sahip olabilirsiniz.


Sizi hiçbir eksik bırakmadan YDS’ye hazırlayacak Eğitim Videoları


ENGLISH EXAM CENTER’da YDS hazırlık programlarında “YDS Stratejileri” ile “Test Your YDS Level” yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz ve Gramer konuları, Soru tipleri, Çıkmış soru analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri çalışmalarından oluşan video eğitimlerine WWW.UZAKTANYDS.COM PREMIUM PAKET ile ulaşabilirsiniz.


Premium Paket satın aldığınızda sistemde yüklü olan eğitim videolarının toplam süresinin tam 3 katı KULLANIM SÜRESİ hesabınıza yüklenecektir. Bu sayede sistemdeki videoların tamamını tam 3 kez baştan sona çalışma şansınız olacak.

Hesabınıza tanımlanan KULLANIM SÜRESİ’ni 1 yıl süre ile kullanabileceksiniz. Sistem sadece aktif olarak videoları izlediğiniz süreyi hesaplayacaktır ve bu süre hesabınızdan düşülecektir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan süreler için ek bir süre verilmeyecektir.

Sistemde yapılacak güncellemeler sonrasında olası eklenecek yeni videolar için de ek bir ücret ödemenize gerek olmadan eklenen videoların toplam sürelerinin üç katı kadar süre yine hesabınıza eklenecektir.

Şu anda sistemde yüklü olan videoların süreleri ve buna göre Premium Paket satın aldığınızda sizin hesabınıza tanımlanacak toplam KULLANIM SÜRESİ ile ilgili tabloyu görmek için tıklayın

PASSAGEWORK.COM’da 1 yıllık SINIRSIZ üyelik


Türkiye’nin YDS’ye hazırlıktaki en kapsamlı sitesi olan PASSAGEWORK.COM, YDS’ye yönelik İngilizce kelime öğrenmek ve okuduğunu anlama becerinizi geliştirmek için sahip olabileceğiniz en değerli kaynaktır.

UZAKTANYDS.COM’dan Premium Paket satın aldığınızda piyasa değeri 420 TL olan PASSAGEWORK.COM’un inanılmaz değerli bilgi bankasına1 yıl süre ile SINIRSIZ olarak ve EK ÜCRET ÖDEMEDEN erişme hakkınız olacak.

Zaten PASSAGEWORK.COM kullanıcısı iseniz, 1 yıllık kullanım süresi PASSAGEWORK.COM’da kalan kullanım sürenize eklenecektir.

PassageWork.Com hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayın...

Size zaman kaybettirmeyecek doğru YDS Hazırlık Kitapları


PREMIUM PAKET’in bir diğer avantajı ise Eğitim videoları ve Passagework.com YDS e-paket şifresi yanında adresinize, Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından yazılan ve 5 yayından oluşan YDS Kitap Setinin gönderilmesidir.


English Exam Center çatısı altında YDS kursu alan öğrencilerimizin hazırlık sürecinde faydalandığı piyasa değeri toplam 127.60 TL olan yayınların aynılarına Premium Paket satın aldığınızda EK ÜCRET ÖDEMEDEN sahip olacaksınız (Not: Kitaplar adresinize ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilecektir.)


Video eğitimleri ile tamamen paralel olarak yazılmış bu kitap seti sayesinde başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız…


Premium Paket kapsamında sahip olacağınız Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmış YDS Hazırlık Kitapları:


1- YDS Stratejileri (2 Cilt) (Gramer Konuları, Soru tipleri ve Özgün Testler)
2- 2014 YDS SON 10 SINAV FASİKÜL ÇIKMIŞ SORU VE ÇÖZÜMLERİ
3- YDS Readers
4- Exam Words in the Pocket (YDS sözlüğü)
5- Prepositions and Phrasal Verbs in the Pocket (YDS sözlüğü)
6- YDS 5 ÖZGÜN DENEME SINAVI(VİDEO ÇÖZÜMLÜ)

UZAKTANYDS.COM kapsamındaki videoların içeriği ile English Exam Center çatısı altında verdiğimiz eğitimin içeriği arasında ve sizlere kargo ile göndereceğimiz yayınlarımız ile dershanemize kayıtlı olan adaylara verilen yayınlar ve uzaktan eğitim paketleri arasında hiçbir fark yoktur.