SERTAN HOCA ile Online METİN ANALİZİ

Paket Hakkında Genel Bilgi

Bu programımız "YDS'ye yönelik kurs deneyimim oldu veya YDS için gerekli gramer bilgisine ve soru tipleri çözüm tekniklerine hâkimim. İhtiyacım olan şey, okuduğumu daha iyi ve daha hızlı anlamak, doğru yorumlamak, kelime dağarcığımı geliştirmek ve bunları soruları çözerken tatbik edebilmek" diyenler için hazırlandı! Bu programla YDS için gerekli olan bilgileri unutmadan, okuma parçaları aracılığıyla sınava hazırlanabileceksiniz. Okuma parçalarıyla sınava hazırlanırken, sizler için hazırlanmış 15 soruluk mini testimiz size YDS'de karşınıza çıkacak bütün soru tipleri ile ilgili soru çözme imkânı sunacak.

YDS’nin hayatımıza girişiyle birlikte, okuduğunu anlama, sınavda istediğimiz sonuca ulaşmak için her zaman olduğundan daha da önemli hale geldi. Bu durumda sizler de çalışmalarınızda buna göre yenilikler yapmalı ve yeni YDS formatına uzak kalmamalısınız. Birçok kişi için problem olan bu durumun çözümü ise oldukça basit: "Düzenli bir okuma çalışması ve kelime yüklemesi".

Maalesef, çoğu kişi İngilizce cümlelere nasıl yaklaşacağını bilmediği veya yanlış bildiği için okuduğunu doğru anlamakta ve yorumlamakta zorluk çekiyor. Ayrıca, çok ciddi zaman harcadığı halde verimli bir çalışma gerçekleştiremiyor. SERTAN HOCA ile Online OKUMA-KELİME-ÇEVİRİ işte bu noktada sizlere yol gösterici olacak ve bu programımız sayesinde artık İngilizce metinlerden cümle uzunlukları ve yapıları ve içerdiği kelimelerin zorluğu ne olursa olsun KORKMAYACAYAKSINIZ!

YDS'ye konu olabilecek farklı alanlardan onlarca makaleyi, YDS zorluğundaki ve YDS'de daha önce sorulmuş okuma parçalarını bu programda bütün detaylarıyla ele alacağız.

Dersimize konu olan her bir okuma parçasının önemli kelimeleri üzerinde durarak cümle analizlerini yapacağız. Detaylı çeviriler, sizlerin cümleleri doğru yorumlamanız için nasıl bir yol izleyemeniz gerektiğine dair ışık tutacak.

Sürecin sonunda nasıl çeviri yapmanız gerektiğini öğrenmiş, okuduğunuzu artık daha hızlı ve daha doğru anlayacak noktaya gelmiş ve kelime bilginizi üst düzeye taşımış olacaksınız. Artık YDS'de okuma parçaları başta olmak üzere tüm sınavı çok daha hızlı anlayarak çözebileceksiniz.

Online METİN ANALİZİ Canlı Ders Paketi satın alan kullanıcılarımıza özel
Online SORU ANALİZİ Canlı Ders Paketi %30 İNDİRİMLİ!


Bu pakette neler var?

  • 60 saat Canlı Ders.
  • Her ders için ÜCRETSİZ indirilebilir dokümanlar.
  • Her oturumda 3 ayrı okuma parçasının analizi, kelime alıştırmaları ve bu paragraflardan seçilmiş olan biri için YDS kıvamında 4 okuduğunu anlama sorusunun çözümü. 15 oturum = 45 Okuma Parçası Analizi
  • Her oturumda kelime, preposition ve phrasal verb sorularından oluşan 10 soruluk bir Mini Test çözümü. 15 oturum = 15 Mini Test = 150 Soru çözümü
  • Her oturumda YDS’de karşılaşacağınız soru tiplerinden (okuma parçası hariç) oluşan 15 soruluk bir Mini YDS Testi çözümü. 15 oturum = 15 Mini YDS Testi = 225 Soru çözümü.
  • Oturum esnasında alınan “Ders Notları ve Önemli Kelimeler Listesinin” pdf olarak paylaşımı.
  • Ve daha birçok ders içi sürpriz çalışma!

Kurs Programı:

Ders Günleri: Çarşamba – Cuma
Ders Saatleri: 18:30 – 22:00
Başlangıç Tarihi: 12 Ekim 2018 – Cuma
Bitiş Tarihi: 30 Kasım 2018 – Cuma
Toplam Ders Saati: 60 Saat

Ücretlendirme:

Peşin: 749 TL
2 Taksit: 769 TL
5 Taksit: 789 TL

Bu pakete hemen sahip ol


Lütfen size uygun ödeme seçeneğini işaretleyiniz!
* Not: Taksitli işlemler sadece Bonus, World ve Maximum kredi kartlarında geçerlidir.