BETÜL CAN

Öğrenci
Uzaktan ve passagework sistemi etkin kullanıldığında gerçekten çok yararlı.Uzaktan YDS 'de geçmiş online derslerin kayıtları da açık olabilir.

DEMET ÇAKIR

Öğrenci
DERS TEKRARLARI YAPARKEN ÖZELLİKLE ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

GİZEM TEKİNDAĞ

Öğrenci
Sistemi çok ayrıntılı kurmuşsunuz çok iyi.Eksiklerimizi tamamlamada çok yardımcı oldu.

EDA ARSLAN

Öğrenci
Uzaktan YDS'den gelemediğim dersleri izleme imkanı benim işimi kolaylaştırdı.Ayrıca Uzaktan YDS'de yapamadığım soruların cevaplarınında detaylı çözümünü görebilmek verimli oldu.Tekrar videoları ise raporlayıcı bir rol oynuyor.Bu yüzden memnun kaldım.

NAZLIDENİZ AKTAN

Öğrenci
UZAKTAN YDS GÜZELDİ.

BETÜL CAN

Öğrenci
Uzaktan yds sistemi etkin kullanıldığında gercekten cok yaralı.uzaktan yds de geçmiş online derslerin kayıtlarıda acık olabilir.

CANSU KOL

Öğrenci
Herşey detaylı ve yeterli şekilde, sıkmadan anlatıyor.

MESKEN GÜMÜŞSOY

Öğrenci
Uzaktan eğitim ve passage work sistemleriniz çok iyi. Çok memnun kaldım. YDS ön hazırlık kısmında olduğu gibi YDS paragraflarının da video çözümleri olsa daha iyi olur.

BETÜL VURAL

Öğrenci
Videolu anlatımlar seviye olarak çok anlaşılır. Verimli kullanamamış olsamda çok verimli kaynaklar mevcut. Herşey için teşekkürler <3

EMRE OĞUZ BİÇER

Öğrenci
- Derslere düzenli geldiğim için pek fazla ihtiyaç hissetmedim. - Her konunun ve soru çözümlerinin ayrıntılı anlatımları mevcuttu. - Buda gayet kullanışlı ve olumluydu.

FULYA GÖKSUÇUKUR

Öğrenci
Suat Hoca'nın kendisini bitime 3 gün kala görsem de uzaktanyds'deki birçok ders anlatımını ve test çözümünü izlemek çok etkileyiciydi. Başarılı bir çalışma.

HAZAL ÜNSAL

Öğrenci
Uzaktan eğitim soru çözümlerini genellikle izlemeye çalıştım ve en etkili yöntem olduğunu düşünmekteyim. Konu anlatım videoları yerine soru çözümleri benim için daha etkiliydi.

İSİMSİZ

Öğrenci
Gerek kursu gerekse uzaktan YDS,passagework herkese tavsiye edeceğim.

ŞULE NUR ALTUN

Öğrenci
İnternet üzerinden erişim öğrencilerin işlerini daha kolaylaştırdığını ve soru çözümlerini internetten takip edebildiğimiz için derste zaman kaybı yaşamayışımız oldukça memnun edici.

MÜJDAT GÜNGÖR

Öğrenci
Uzaktan eğitim sistemleri ile hiçbir kaynağa gerek duymadan sınava hazırlanılabilir. Bu sistem ile kursa gelmeden sınava hazırlanılabilir, sınavda başarılı olunabilir. Sistem herşeyi düşünüp ona göre hazırlanılmış.

ESRA KARAKAYA

Öğrenci
Uzaktan YDS hem kaçırılan derslerin dinlenebilmesi, hem de soru çözümlü videolarıyla çok faydalıydı.

MESUT CEBECİ

Öğrenci
Uzaktan YDS biraz sıkıcı tarafları olamasına rağmen gerek tekrarlar, gerek soru çözümleri oldukça faydalı olduğuna inanıyorum.

FUNDA ÇAĞLAR

Öğrenci
Uzaktan YDS harika bir kavram olmuş. Çok yararlı.

ATILAY YAĞMUR OKUTANER

Öğrenci
Çok faydalı olmasına rağmen yeteri kadar kullanamadım.İnteraktif materyaller sadece destek amaçlı değil, başlı başına yeterliliği tek başına sağlayabilir.Gergin süreci Suat Hocanın konuşmasının ritmi ile dingin bir sürece çevirebiliyoruz. :)

NESLİHAN ÇALIŞKAN

Öğrenci
Ders kaçırdım kaygısını azalttığı için, tekrar etme ve pekiştirme imkanı sunduğu için çok etkili bir uygulama :)

« Önceki -1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10- Sonraki »